נמצאים בבידוד? התבטלו תכניות בגלל המצב?

נצלו את המצב ותקחו את ההזמנות ללמוד משהו חדש ולפתח את עצמכם!

שרונהאב - מרכז הנוער ליזמות וחדשנות של עיריית תל אביב

ריכז עבורכם אתרים, קורסים דיגיטליים ועוד מקורות שווים כדי ללמוד משהו חדש!

קמפוסIL

פרויקט משותף של המשרד לשוויון חברתי והמועצה להשכלה גבוהה.

מגוון רחב של קורסים דיגיטליים חינמיים, בכל מיני נושאים - קורס פייתון, קורס ערבית מדוברת, קורס הכנה לפסיכומטרי, איך לנהל משא ומתן ועוד! הקורסים נבנו על ידי מיטב האוניברסיטאות והמכללות בישראל, חלק אפילו מקנים נקודות זכות אקדמאיות!

זווית בחינוך

 

 

אתר ידע ומידע המיועד למורים, אך מכיל בתוכו מגוון רחב של נושאים מדעים  וסביבתיים, עודות חוקדים ומדענים ישראלים ופעילויות לימודיות מגניבות.

In a Nutshell

 

ערוץ יוטיוב שמעלה סרטוני אנימציה שמתמצתים כל מיני נושאים מסובכים, החל ממושגים באסטרונומיה ופיזיקה, ועד הסברה של עמדות ונושאים חברתיים. מומלץ בחום!

*הסרטונים באנגלית.

אאוריקה

"אאוריקה" היא אנציקלופדיה שונה מאנציקלופדיות אחרות שאתם מכירים. כולם מכירים את ויקיפדיה, שהיא מקור מידע מופלא ומלא מידע ותוכן, מקום נפלא להגיע אליו כשאנחנו מחפשים משהו.

תוכלו למצוא באאוריקה כל נושא שתחפצו בו, ותוכלו ללמוד עליו בצורות מגניבות ושונות

Khan Academy

אתר שמייצר ומעלה מבחר עצום של קורסים ושיעורים חינמיים על נושאים רבים - מתמטיקה לכל הרמות והכיתות, היסטוריית האומנות, סטוריטלינג, יזמות, ניהול כספים אישי ועוד. האתר העולמי הינו באנגלית, אך יש גם פרוייקט של תרגום ודיבוב חלק גדול מהסרטונים לעברית, ואפילו קורסים לבגרויות במתמטיקה.

Codecademy

 

 

אתר ללמידת תכנות. באתר מגוון רב של קורסים אינטרקטיבים ללמידת שפות תכנות, כמו פייתון, ג'אבה, HTML ועוד. *כל הקורסים באנגלית *חלק מהקורסים מאחורי תשלום.

אלוף קלמן מגן 5 | 033732708 | Tel Aviv | saronahub@gmail.com

© 2019 Proudly created by SaronaHub |  Terms of Use  |   Privacy Policy